Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8571
Stary 14.07.2025, 22:54
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
Ciężki czas dla tych wszyskich idiotów anty-Jarek z tym dzbanem BCGolice na czele xD więc cytując klasyka z SB japa tam
Nie ma to jak bezsensowna napinka Zaraz wszyscy będą agentami i idiotami Można być mocno krytycznym wobec wielu działań Królewskiego i zarazem życzyć dobrze projektowi z Moore'm (bo byłoby to w interesie Wisły), choć równie dobrze może ten projekt nie wypalić.
Ostatnio edytowane przez OnizukaTSW : 14.07.2025 o godz. 23:22.
Odpowiedz cytując