CMSNero napisał(a):

|
Ciężki czas dla tych wszyskich idiotów anty-Jarek z tym dzbanem BCGolice na czele xD więc cytując klasyka z SB japa tam
|
Nie ma to jak bezsensowna napinka

Zaraz wszyscy będą agentami i idiotami

Można być mocno krytycznym wobec wielu działań Królewskiego i zarazem życzyć dobrze projektowi z Moore'm (bo byłoby to w interesie Wisły), choć równie dobrze może ten projekt nie wypalić.