Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30044
Stary 14.07.2025, 20:21
Co jeszcze ciekawsze, Biedrzyckiemu i Urydze kończą się za rok kontrakty. Co do przedłużenia Alana nie mam złudzeń, pewnie zostanie u nas do piłkarskiej emerytury. Taki Biedrzycki pewnie pójdzie do odstrzału, szkoda tylko kasy spalonej w piecu na jego wykup z Termalici.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując