|
Co jeszcze ciekawsze, Biedrzyckiemu i Urydze kończą się za rok kontrakty. Co do przedłużenia Alana nie mam złudzeń, pewnie zostanie u nas do piłkarskiej emerytury. Taki Biedrzycki pewnie pójdzie do odstrzału, szkoda tylko kasy spalonej w piecu na jego wykup z Termalici.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|