Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30043
Stary 14.07.2025, 19:32
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwagę, że Alan zacznie treningi z drużyną na wiosnę, to biorąc jeszcze pod uwagę czas potrzebny na odbudowanie formy, być może zdąży wrócić na kilka spotkań końcówki sezonu. Osobną kwestią pozostaje wygranie rywalizacji, co przy obecnym stanie osobowym musiałoby się wiązać z kilkoma kontuzjami.
Na wiosne to przypuszczalnie Łasicki odejdzie i może będzie kontraktowany nowy środkowy obrońca. Patrzac ze on i Biedrzycki co chwile cos łapia to nawet by mnie nie zdziwilo jakby jeszcze tego lata poszukiwano kolejnego stopera.
Odpowiedz cytując