Vuko napisał(a):

|
E Capitano się wyleczy, to może być w kolejnych meczach 0 z tyłu i tak dopadnie nas "klątwa hierarchii".
|
Biorąc pod uwagę, że Alan zacznie treningi z drużyną na wiosnę, to biorąc jeszcze pod uwagę czas potrzebny na odbudowanie formy, być może zdąży wrócić na kilka spotkań końcówki sezonu. Osobną kwestią pozostaje wygranie rywalizacji, co przy obecnym stanie osobowym musiałoby się wiązać z kilkoma kontuzjami.