|
Jestem dobrej myśli ponieważ kontuzje uniemożliwiają Jopowi realizowanie swoich poronionych wizji o dwóch wysokich wolnych klocach na środku obrony, do których wraca zawsze przy pierwszej możliwej okazji.
Jest nadzieja że pierwsze mecze skończymy w jedenastu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|