|
Rok temu startowaliśmy od skladu na inauguracje (Carbo wowczas pauzował za czerwona kartke).
Chichkan - Jaroch, Biedrzycki, Colley, Mikulec - Kutwa, Sapała (61' Uryga) - Baena (77' Starzyński), Sukiennicki (87' Gogół), Młyński (46'
Zwoliński) - Rodado
Na dzis jakby nie dramat z Mikulcem to wyglada to co najmniej przyzwoicie. A na pewno dysponujemy mocniejszym skladem na starcie sezonu. Dopiero pozniej doszedl Igbekeme, Duarte i Kiss, ale straciliśmy tez Colleya czy Dude.
Teraz dojdzie Igbekeme, LO i ktos do rywalizacji na skrzydłach i będzie dobrze.
|