Wyświetl pojedynczy post
longmichal
Junior Member
 
Od: 02.2022

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97323
Stary 14.07.2025, 13:28
Skład na poziom 1. ligi i brak pucharów wygląda ekstra. Jak jeszcze dojdą Igbekeme (ponoć krok od powrotu) i ktoś na skrzydło to by był tylko tylko jeden słaby punkt - bramkarz. Zatrzymanie Rodado to po prostu majstersztyk. Ja Królewskiemu ufam od początku. Rutkowski też był hejtowany latami w Lechu, a wyszło na jego. Przed wiosną przewidywałem top 3 rundy z potencjałem na top1 i byłem wyzywany od idiotów, trolli, debili, teraz przewiduję... top 1 max top 2 Życzę tego nam wszystkim. Mamy w końcu dobrą obronę, a pomoc i atak potrzebuje tylko trochę zdrowia i spokoju.
Odpowiedz cytując