|
Ja jestem fanem Kacpra, ale tylko przez około 1/4 meczu.
Wg mnie, to dla swojego dobra powinien odejść. Potrzebuje zmiany bo stoi w miejscu od dwóch lat.
Dobrze by mu zrobiło trafienie pod skrzydła jakiegoś Petrescu czy Hyballopodobnego wynalazku co mu zabroni zatrzymywania się na boisku.
|