Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97322
Stary 14.07.2025, 13:01
Ja jestem fanem Kacpra, ale tylko przez około 1/4 meczu.
Wg mnie, to dla swojego dobra powinien odejść. Potrzebuje zmiany bo stoi w miejscu od dwóch lat.
Dobrze by mu zrobiło trafienie pod skrzydła jakiegoś Petrescu czy Hyballopodobnego wynalazku co mu zabroni zatrzymywania się na boisku.
Odpowiedz cytując