Karherop napisał(a):

Podobnie tak, ale teraz go przebił.
Sa to tylko moje przypuszczenia ale moglo dojsc do poziomu 140-150k pln, ale nie chce mi sie wierzyc ze wiecej, patrząc że na pensje dla całej kadry wydajemy 1 mln miesięcznie.
|
Opierasz się na danych Królewskiego z poprzedniego sezonu.
Ale nawet i to - patrząc na to, które kontrakty spadły (wliczając Fazlagicia) a które doszły - podwyżka dla Rodado do okolic 200k miesięcznie nie zaburzy - znacząco - tej proporcji.
Jeżeli pensje wzrosną o 10% sumarycznie, Królewski spokojnie to wytłumaczy.