Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8558
Stary 14.07.2025, 11:51
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiałem się czy po przekonaniu Angela do pozostania w Wiśle nadal będzie hejt na Królewskiego.
Nawet 24 godziny nie minęły ... #jprdl

Ćwiąkała też wam nic do rozumu nie przemówi ale dla reszty normalnych polecam:
https://youtu.be/rEtY0h3Jzkw?si=rN-QpM6mFLr1MSzr
Moge sie mylic, ale w kontekście jego oceny w dalszym ciagu więcej zależy od niego samego, niz od części kibicow zmęczonych jego rządami którzy wypisuja co wypisują.

Jak w pazdzierniku przeczytamy ze zalegamy z wyplatami ponad 3 miesiące to nikt nie będzie pamiętał o tym że udało mu sie przedłużyć Rodado, ale o tym ze nie ma pieniędzy na jego kontrakt.
Odpowiedz cytując