As napisał(a):

O kurfa Buksa sie zaczepil w GKSie Katowice hahaha. Przepowiadalem jak odchodzil z Wisly ze na tych czterech bramkach dla Wisly jako nastolatek zrobi cala kariere i kolejne kluby beda naiwnie wierzyc, ze talent eksploduje.
Niesamowite ze chlop po takich epizodach gdzie byl wypluwany przez kazdy klub dostaje angaz w Ekstraklasie.
Dla mnie to jest dziwne, ze kluby placa fhuj pieniedzy kontraktu takim paralitykom zamiast miec siatke skautow w nizszych ligach i co sezon wyciagac stamtad jakichsnieodkrytych harpaganow.
Naprawde, jako prezes to wlalbym dac angaz jakiemus dziewietnastolatkowi, ktory w okregowce strzelil 35 goli niz zblazowanemu Buksie.
|
Nie tylko Ty to przepowiadałeś, bo takich piłkarzy znanych z niczego było w Ekstraklasie multum. Zwłaszcza napastników bez goli.
Ale też nie ogarniam czemu taki ułom jest nadal w Ekstraklasie. Zbiorowa histeria?
Na logikę - Urban go posadził na dupie w Zabrzu. Pan Jsn nie jest ani złym trenerem, ani oszołomem. To plus "kariera" Olo już powinno dać innym do myślenia.
Ale nie.
Ekstraklasa - where anazing happens.