Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16662
Stary 13.07.2025, 20:29
As napisał(a):Wyświetl post
O kurfa Buksa sie zaczepil w GKSie Katowice hahaha. Przepowiadalem jak odchodzil z Wisly ze na tych czterech bramkach dla Wisly jako nastolatek zrobi cala kariere i kolejne kluby beda naiwnie wierzyc, ze talent eksploduje.

Niesamowite ze chlop po takich epizodach gdzie byl wypluwany przez kazdy klub dostaje angaz w Ekstraklasie.

Dla mnie to jest dziwne, ze kluby placa fhuj pieniedzy kontraktu takim paralitykom zamiast miec siatke skautow w nizszych ligach i co sezon wyciagac stamtad jakichsnieodkrytych harpaganow.

Naprawde, jako prezes to wlalbym dac angaz jakiemus dziewietnastolatkowi, ktory w okregowce strzelil 35 goli niz zblazowanemu Buksie.
Nie tylko Ty to przepowiadałeś, bo takich piłkarzy znanych z niczego było w Ekstraklasie multum. Zwłaszcza napastników bez goli.

Ale też nie ogarniam czemu taki ułom jest nadal w Ekstraklasie. Zbiorowa histeria?

Na logikę - Urban go posadził na dupie w Zabrzu. Pan Jsn nie jest ani złym trenerem, ani oszołomem. To plus "kariera" Olo już powinno dać innym do myślenia.

Ale nie.

Ekstraklasa - where anazing happens.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.07.2025 o godz. 20:31.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując