Karherop napisał(a):

|
Gieksa z Buksa w ataku jednym z 5-6 zespołów "walczących o spadek" z esa w nadchodzacym sezonie.
|
zara zara
majom tam jeszcze innego tuza
Rosołka
dwa takie grzybki w barszczyku
cud miód malina
ps. mogliby se wziąć od elki jeszcze Nsame czy jak mu tam - ten chłop nawet biegać nie umie... niby obcokrajowiec a rzęch jak nasz
