Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16658
Stary 13.07.2025, 19:12
O kurfa Buksa sie zaczepil w GKSie Katowice hahaha. Przepowiadalem jak odchodzil z Wisly ze na tych czterech bramkach dla Wisly jako nastolatek zrobi cala kariere i kolejne kluby beda naiwnie wierzyc, ze talent eksploduje.

Niesamowite ze chlop po takich epizodach gdzie byl wypluwany przez kazdy klub dostaje angaz w Ekstraklasie.

Dla mnie to jest dziwne, ze kluby placa fhuj pieniedzy kontraktu takim paralitykom zamiast miec siatke skautow w nizszych ligach i co sezon wyciagac stamtad jakichsnieodkrytych harpaganow.

Naprawde, jako prezes to wlalbym dac angaz jakiemus dziewietnastolatkowi, ktory w okregowce strzelil 35 goli niz zblazowanemu Buksie.
Odpowiedz cytując