Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8671
Stary 13.07.2025, 14:06
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Problemem Dudy jest to, że nie odszedł z Wisły. W Wiśle im młodszy zawodnik, tym większy talent. Chłopak młody ma jakiś potencjał i dwa razy prosto kopnie piłkę i już jest w Wiśle okrzyknięty wielkim talentem. Im dłużej gra w Wiśle tym gorzej dla niego bo potencjału który miał lub nie, nie rozwinie, a im więcej lat w metryce tym większe oczekiwania.

Duda jakiś tam progres zrobił i może męczyć mecze w I lidze w pierwszym składzie ale jak na okres w Wiśle, oczekiwania i wiek obecny to się do dupy nadaje. Jeśli nie zacznie iść do góry to zostanie jednym z wielu. A w Wiśle takie talenty pojawiają się już od dawien dawna w postaci Buksy ostatnio czy kiedyś Bruda, Czekaja itd O innych nawet nie wspominam bo szybciej zwijali żagle niż jakkolwiek się dobrze pokazali a przez Wisłę to się pewnie takich przez ostatnie 15 lat przewinęło już blisko setki.
Brud i talent to dwie rzeczy, które nie miały ze sobą żadnej styczności
Czekaj? no proszę cię, człek bez szybkości, z brakami w zwrotności. Potencjał max na I ligę. W dodatku zniszczyły go kontuzje
Buksę wyjaśniły peregrynacje po Europie. I jego rzekomy "talent". W Zabrzu w poprzednim sezonie Urban najpierw go wystawiał licząc na ów legendarny "talent", ale szybko go zgruzował na ławie...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując