Pulpet napisał(a):

|
Oglądałem ponad 40 ostatnich minut tego meczu i jestem pod wrażeniem odważnej gry Baniowskiego. Nie miałem okazji widzieć Kuziemki, ale jeśli piszecie że dobrze mu idzie to tylko życzyć, aby to był ich sezon.
|
Hah akurat ja nie moglem ogladac ostatnich 40 minut i na domiar złego klub usunął juz nagranie meczu z YT.
Nie mam pojęcia jak Baniowski ale Kuziemka byl wszedzie na boisku i co ważniejsze, wygrywal pojedynki i miał bardzo mocne strzały
Widać że młodzi poczuli krew że realnie moga sobie wywalczyć miejsce w skladzie