Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8670
Stary 13.07.2025, 14:00
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem ponad 40 ostatnich minut tego meczu i jestem pod wrażeniem odważnej gry Baniowskiego. Nie miałem okazji widzieć Kuziemki, ale jeśli piszecie że dobrze mu idzie to tylko życzyć, aby to był ich sezon.
Hah akurat ja nie moglem ogladac ostatnich 40 minut i na domiar złego klub usunął juz nagranie meczu z YT.

Nie mam pojęcia jak Baniowski ale Kuziemka byl wszedzie na boisku i co ważniejsze, wygrywal pojedynki i miał bardzo mocne strzały

Widać że młodzi poczuli krew że realnie moga sobie wywalczyć miejsce w skladzie
Odpowiedz cytując