IncognitoTSW napisał(a):

|
Cieszy mnie, że coraz więcej ludzi przejrzało na oczy i nie uważa Dudy już za wybitnego technika oraz wielki talent. Po założeniu odpowiednich okularów dostrzegasz zawodnika, który non stop poprawia getry, kręci kołeczka, podaje w 90% do stoperów lub bocznych obrońców, a w dodatku ma takie odruchy pocierania nosa i podkrążone oczy, które kojarzą mi się jednoznacznie. Co do liczb to praktycznie "zero tituli". Na wspomnienie okrzyku "KACPER DUDA PODPISZ KONTRAKT" chce mi się śmiać.
|
Bo ja wiem? Sekta wielkiego potencjału Kacpra ma się chyba dobrze.
@Pulpet - Baniowski ma odwagę, pozytywną bezczelność i umiejętności. To nie pierwszy raz kiedy to pokazał.
Na razie nie przekłada się to na mecze ligowe, ale on akurat na serio ma czas. Stracił trochę przez kontuzję i zanim wrócił to już sezon wszedł w końcową fazę i młodzi poszli w odstawkę.
Kuziemka ma tutaj złą prasę, ale ja od dawna widzę w nim jakiś potencjał.
To co ważne - obaj pracują w destrukcji, w odróżnieniu od takiego Sukiennickiego.