Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8668
Stary 12.07.2025, 21:36
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Cieszy mnie, że coraz więcej ludzi przejrzało na oczy i nie uważa Dudy już za wybitnego technika oraz wielki talent. Po założeniu odpowiednich okularów dostrzegasz zawodnika, który non stop poprawia getry, kręci kołeczka, podaje w 90% do stoperów lub bocznych obrońców, a w dodatku ma takie odruchy pocierania nosa i podkrążone oczy, które kojarzą mi się jednoznacznie. Co do liczb to praktycznie "zero tituli". Na wspomnienie okrzyku "KACPER DUDA PODPISZ KONTRAKT" chce mi się śmiać.
Bo ja wiem? Sekta wielkiego potencjału Kacpra ma się chyba dobrze.

@Pulpet - Baniowski ma odwagę, pozytywną bezczelność i umiejętności. To nie pierwszy raz kiedy to pokazał.
Na razie nie przekłada się to na mecze ligowe, ale on akurat na serio ma czas. Stracił trochę przez kontuzję i zanim wrócił to już sezon wszedł w końcową fazę i młodzi poszli w odstawkę.

Kuziemka ma tutaj złą prasę, ale ja od dawna widzę w nim jakiś potencjał.

To co ważne - obaj pracują w destrukcji, w odróżnieniu od takiego Sukiennickiego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.07.2025 o godz. 21:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując