Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8666
Stary 12.07.2025, 19:31
Czyli że co Duda miał straty bo to wynika z taktyki a nie że mega chu**** podawał aha xD.

Jeszcze raz, on się nie nadaje do gry na 6 i 8. On to udowadnia co sezon.
Pod koniec zeszłego sezonu grał wyżej i wyglądał najlepiej w przekroju roku.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 12.07.2025 o godz. 19:33.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując