Patryko napisał(a):

|
Z mojego punktu widzenia nie masz racji. Z Twojego ja nie mam. Nie dogadamy się.
|
Czyli według Ciebie Duda od trzech sezonów gra dobrze. OK.
@grogoriogreg - według Ciebie straty piłek na kontrę przydarzyły się Dudzie po raz pierwszy w sparingu z Ruchem? U niego zwiecha i brak doskoku to norma w co drugim meczu.
Carbo przed kontuzją dawał o wiele więcej prostopadłych piłek niż Duda (ma lepiej ułożoną nogę).
Jak przyjdzie Igbekeme to na 6-tkę Duda jest zawodnikiem nr 4, przy czym odstaje od pozostałych trzech i to zdrowo.
Z pozytywów - ten Holender wygląda na naprawdę solidnego. Tutaj Krzyżanowski raczej nie ma szans wygrać rywalizacji. Może skrzydło? Moim zdaniem byłby o wiele lepszy niż Sukiennicki.