Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8660
Stary 12.07.2025, 17:22
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Z mojego punktu widzenia nie masz racji. Z Twojego ja nie mam. Nie dogadamy się.
Czyli według Ciebie Duda od trzech sezonów gra dobrze. OK.

@grogoriogreg - według Ciebie straty piłek na kontrę przydarzyły się Dudzie po raz pierwszy w sparingu z Ruchem? U niego zwiecha i brak doskoku to norma w co drugim meczu.

Carbo przed kontuzją dawał o wiele więcej prostopadłych piłek niż Duda (ma lepiej ułożoną nogę).

Jak przyjdzie Igbekeme to na 6-tkę Duda jest zawodnikiem nr 4, przy czym odstaje od pozostałych trzech i to zdrowo.

Z pozytywów - ten Holender wygląda na naprawdę solidnego. Tutaj Krzyżanowski raczej nie ma szans wygrać rywalizacji. Może skrzydło? Moim zdaniem byłby o wiele lepszy niż Sukiennicki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.07.2025 o godz. 17:33.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując