Merkury napisał(a):

|
Wszyscy skupiają się na Hiszpanie ale nawet z nim ta kadra jest najsłabsza jaka kiedykolwiek dysponowaliśmy w ostatnich 10 latach. Ten Albanczyk co przyszedł to jakiś żart.
|
No to wyobraź sobie kadrę bez Rodado, z randomowym napastnikiem z łapanki w jego miejsce.