Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8548
Stary 12.07.2025, 11:21
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Rozmowę z Mórem na talkSport oglądało...9,2 tysiąca ludzi, z czego pewnie większość to wiślacy
To apropos bredni pepe o światowym rozgłosie.
Nie nazywajcie gówna czekoladą, nie pompujcie po raz kolejny balonika.
Nikt tutaj nie krytykuje samego zaangażowania Móra, chodzi tylko o to, ze efekty moze będą a moze nie.
Pokaże czas.
Na pewno pojawienie się w Wiśle kogoś kto ogarnia i piłkę, i biznes to pozytywny sygnał. A jakie będą tego efekty to się okaże.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując