sandomingo napisał(a):

Rozmowę z Mórem na talkSport oglądało...9,2 tysiąca ludzi, z czego pewnie większość to wiślacy
To apropos bredni pepe o światowym rozgłosie.
Nie nazywajcie gówna czekoladą, nie pompujcie po raz kolejny balonika.
Nikt tutaj nie krytykuje samego zaangażowania Móra, chodzi tylko o to, ze efekty moze będą a moze nie.
Pokaże czas.
|
Na pewno pojawienie się w Wiśle kogoś kto ogarnia i piłkę, i biznes to pozytywny sygnał. A jakie będą tego efekty to się okaże.