Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8538
Stary 12.07.2025, 08:49
Ja to rozumiem że to działa jak w każdej sekcie - z czasem następuje wewnętrzna rywalizacja o to kto ma czystsze poglądy i radykalizacja do granic absurdu.

Dlatego powstała kategoria "brawoszefów" - ludzi którzy nie krytykują Królewskiego przy każdej okazji, nawet jeśli przypadkiem zrobił albo powiedział coś co ma sens.
Powie że finansowanie klubów z budżetów samorządowych to patologia - hejt.
Ściągnie kolesia z zupełnie innej ligi jako doradcę i współwłaściciela - hejt.

Nie ma tego dużo, fakt, ale tu chodzi o zasady
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując