Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.07.2025, 20:06
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na to, że w żadnym z tych sezonów nie awansowaliśmy to wypadałoby wreszcie wygrać.
Powiedzialbym że w koncu mamy rywala ktory ledwo sie pozbieral po spadku, jakby nie to ze sami jesteśmy złożeni na trytytki.
Odpowiedz cytując