Patryko napisał(a):

Wszystko zależy od tego ile kasy z transferu Rodado zostanie przeznaczone na nowego napastnika.
Jeśli na czysto Wiśle zostanie z tego transferu powiedzmy 900k euro, to nie spodziewam się kwoty większej niż 300-400k euro. Jakiej jakości napastnika można ściągnąć w tych pieniądzach (gotówkowo), to chyba wszyscy tutaj wiemy.
Pozostaje rynek napastników bez kontraktu, gdzie nie mamy raczej szans na wyciągnięcie kogoś sensownego. Wypada życzyć Zwolakowi sezonu konia, albo wejścia smoka w wykonaniu Kawały.
|
Myślę, że ta kwota przeznaczona na transfer następcy to tak bliżej 0k euro będzie.
Jedyna nadzieja, że po zwolnieniu wysokiego kontraktu Angela trochę więcej moglibyśmy zapłacić jakiemuś ogranemu już 30+ latkowi z kartą na ręku. Zwoliński by się nadał, problem w tym, że już go mamy.
