Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97280
Stary 11.07.2025, 19:52
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wszystko zależy od tego ile kasy z transferu Rodado zostanie przeznaczone na nowego napastnika.

Jeśli na czysto Wiśle zostanie z tego transferu powiedzmy 900k euro, to nie spodziewam się kwoty większej niż 300-400k euro. Jakiej jakości napastnika można ściągnąć w tych pieniądzach (gotówkowo), to chyba wszyscy tutaj wiemy.

Pozostaje rynek napastników bez kontraktu, gdzie nie mamy raczej szans na wyciągnięcie kogoś sensownego. Wypada życzyć Zwolakowi sezonu konia, albo wejścia smoka w wykonaniu Kawały.
Myślę, że ta kwota przeznaczona na transfer następcy to tak bliżej 0k euro będzie.
Jedyna nadzieja, że po zwolnieniu wysokiego kontraktu Angela trochę więcej moglibyśmy zapłacić jakiemuś ogranemu już 30+ latkowi z kartą na ręku. Zwoliński by się nadał, problem w tym, że już go mamy.
Ostatnio edytowane przez masada : 11.07.2025 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując