Jaroo1 napisał(a):

Królewski jest po prostu głupi i nie umie robić biznesów klubie, który ledwo zipie finansowo. Rozgryza enigmę ale jeszcze się nie skapnął, że dl takich maluczkich klubów jak my, to podstawą jest sprzedaż graczy i w ich miejsce szukanie jak najlepszych zastępców. Tak się zarabia pieniądze i na tym polega piłka nożna, aby sprzedać gracza i mieć w jego miejsce x następców na oku. Zaskroniec nie ogarnia tego.
Przez takie coś robi kominy płacowe bo wiadomo, że coś musi tu Rodado zatrzymać - w tym przypadku kasa.
|
Dokładnie. Sprzedajemy i już mamy kilku potencjalnych następców. A tak wiwindujemy jego kontrakt do takich rozmiarów że tylko Legia czy Lech da więcej... a nawet z nim jak widac nie udało się awansować.