doktor granat napisał(a):

Oczywiście masz rację, że to nie L i w ogóle tylko pytanie: kto za niego i z jakim skutkiem?
A może ten Albańczyk, który już jest i nikt więcej.
|
Jak taka Nieciecza czy Płock awansował bez Rodado? A Arka? Nie mozę być! Coś tu nie gra!
Tak, też uważam że nie ma zawodników nie do zastąpienia... no że Messi w swoich złotych latach w Barcelonie.