Karherop napisał(a):

Pozytywnym zakonczeniem sprawy Rodado będzie również jego sprzedaz i znalezienie nastepcy. Najwazniejsze żeby to sie wyjasnilo przed startem ligi a nie ciagniecie tej telenoweli do września.
https://www.widzewtomy.net/nie-bedzi...i-transferami/
Nie wiem kto w co tu gra.
|
Redaktorzy w ch...
Odpowiedź Jaro:
https://x.com/jarokrolewski/status/1943586293092347937
J. Królewski napisał(a):
Kochani - przecież ja go nie chce sprzedawać - pogubiliście się w tej całej narracji już całkiem - są rzeczy, w które można uwierzyć, a które po prostu na wstępie brzmią bez sensu.
Mój pierwszy kontakt z Widzewem nastąpił w tym tygodniu i był techniczny - żeby w końcu coś zdecydować bo sezon się zaczyna.
Poza tym czyta to Angel, jego agenci i inni zaangażowani / słabo to wygląda.
https://widzewtomy.net/nie-bedzie-pr...i-transferami/
Serdeczności
|
Przy okazji wiadomo kto zastąpi Rodado jeśli by doszło do transferu:
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=24520