Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97274
Stary 11.07.2025, 17:10
Jak mamy mieć bańkę Euro na czysto to bym go jeszcze zapakował w ładne pudełko i z pocałowaniem rączki odesłał do Rozgradu

Rodado to super gracz, ale jak każdy inny jest do zastąpienia.

Nie popadajmy w skrajności, to nie jest żaden Lewandowski. Bardzo go lubię, fajny, jowialny, sympatyczny, efektowny, do tego widać, że się trochę w Wiśle i Krakowie zakochał, ale to dalej gracz na poziomie Zjawińskiego - czytaj : przerasta 1 ligę i tylko tyle.


Nie dorabiajmy tutaj jakieś wielkiej ideologii czy aureoli mu, bez przesady.
Odpowiedz cytując