Karherop napisał(a):

Bo ten typ tak ma ze sobie przedluza wakacje. Rok temu trafil tu w polowie sierpnia. W zimowym oknie trafil pod koniec lutego. Takie rzeczy nie dzieja sie przez przypadek
I żeby nie było - kazdy jest czlowiekiem i o ile nie robi tego na czyjś koszt to jest jego sprawa. Nie przychodzil do nas nigdy zapuszczony, wiec pewnie o forme w jakis tam sposob dba
Jesli Igbekeme mial u nas 70k, teraz chcial 120, potem 90 i teraz znowu wroci do swojej bazowej pensji to na tym wszystkim najbardziej wygra Wisła.
|
I ostatecznie się okaże, że będzie w najlepszej formie fizycznej z naszych środkowych pomocników... Lepiej dobrze odpocząć niż chujowo trenować
