Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97272
Stary 11.07.2025, 16:41
As napisał(a):Wyświetl post
Przy czym ci z Termalici mieszkaja w Tarnowie albo w Krakowie wiec nie jest zle a ten Razgrad to posrodku niczego jest.
W Krakowie?
Komuś by się chciało zapier codziennie na treningi 2x100km gdzie nie ma zjazdu z a4 przy stadionie tylko trzeba przejechać kilkanaście km wioskami no i przejazd przez Kraków jest też fajny jak ktoś nie mieszka blisko wjazdu?
Ci Bułgarzy na pewno dadzą ponad bańkę euro jak wiedzą, że innego kupca raczej nie ma?
Odpowiedz cytując