As napisał(a):

|
Przy czym ci z Termalici mieszkaja w Tarnowie albo w Krakowie wiec nie jest zle a ten Razgrad to posrodku niczego jest.
|
W Krakowie?
Komuś by się chciało zapier codziennie na treningi 2x100km gdzie nie ma zjazdu z a4 przy stadionie tylko trzeba przejechać kilkanaście km wioskami no i przejazd przez Kraków jest też fajny jak ktoś nie mieszka blisko wjazdu?
Ci Bułgarzy na pewno dadzą ponad bańkę euro jak wiedzą, że innego kupca raczej nie ma?