|
Łudogorec to wciąż klub większy niż nasze polskie topowe kluby... A Rodado jeśli koniecznie ma odejść, to lepiej, żeby to nastąpiło jak najszybciej. Pełna zgoda.
Nie sądzę natomiast, że znajdziemy choćby w połowie tak dobrego następcę. Prędzej odpowiedzialnością za zdobywanie bramek podzielą się inni zawodnicy, którzy już są w klubie.
Ostatnio edytowane przez Arked : 11.07.2025 o godz. 16:36.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|