Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97271
Stary 11.07.2025, 16:34
Łudogorec to wciąż klub większy niż nasze polskie topowe kluby... A Rodado jeśli koniecznie ma odejść, to lepiej, żeby to nastąpiło jak najszybciej. Pełna zgoda.

Nie sądzę natomiast, że znajdziemy choćby w połowie tak dobrego następcę. Prędzej odpowiedzialnością za zdobywanie bramek podzielą się inni zawodnicy, którzy już są w klubie.
Ostatnio edytowane przez Arked : 11.07.2025 o godz. 16:36.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując