Przypominam, że Rodado na początku też był mianowany "odpadem" czy "szrotem".
Jeżeli dają za niego tyle ile chcemy to trzeba mu życzyć powodzenia i nie biadolić. Z Miedzią choć się starał bramki nie strzelił. Już zaczynał być jak alibi dla reszty. Przyjdą inni... nie jest powiedziane że gorsi.