Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97270
Stary 11.07.2025, 16:30
Przypominam, że Rodado na początku też był mianowany "odpadem" czy "szrotem".

Jeżeli dają za niego tyle ile chcemy to trzeba mu życzyć powodzenia i nie biadolić. Z Miedzią choć się starał bramki nie strzelił. Już zaczynał być jak alibi dla reszty. Przyjdą inni... nie jest powiedziane że gorsi.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując