Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97268
Stary 11.07.2025, 15:57
As napisał(a):Wyświetl post
Przy czym ci z Termalici mieszkaja w Tarnowie albo w Krakowie wiec nie jest zle a ten Razgrad to posrodku niczego jest.
Może będziesz zaskoczony ale z Razgradu jest blizej do Varny niz z Niecieczy do Krakowa.

PS. Goscie z Niecieczy nie mieszkaja w Krakowie.
PS.2. Zgadzam sie ze to kiepskie miejsce do życia, jednoczesnie w ich kadrze jest 21 obcokrajowców, Hiszpanow, Niemcow, nawet Francuzow czy Włochów i jakoś tam żyją
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.07.2025 o godz. 15:59.
Odpowiedz cytując