As napisał(a):

|
Przy czym ci z Termalici mieszkaja w Tarnowie albo w Krakowie wiec nie jest zle a ten Razgrad to posrodku niczego jest.
|
Może będziesz zaskoczony ale z Razgradu jest blizej do Varny niz z Niecieczy do Krakowa.
PS. Goscie z Niecieczy nie mieszkaja w Krakowie.
PS.2. Zgadzam sie ze to kiepskie miejsce do życia, jednoczesnie w ich kadrze jest 21 obcokrajowców, Hiszpanow, Niemcow, nawet Francuzow czy Włochów i jakoś tam żyją