Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97264
Stary 11.07.2025, 14:51
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Transfer do takiego .......nika wiąże się tylko i wyłącznie z kasą. Jeśli ma tam zarobić w sezon tyle, co u nas w 2-3, to zagryza zęby i godzi się z życiem na zadupiu.

To jest tak, jak pójść w Esie do Termalici.
Przy czym ci z Termalici mieszkaja w Tarnowie albo w Krakowie wiec nie jest zle a ten Razgrad to posrodku niczego jest.
Odpowiedz cytując