Patryko napisał(a):

Transfer do takiego .......nika wiąże się tylko i wyłącznie z kasą. Jeśli ma tam zarobić w sezon tyle, co u nas w 2-3, to zagryza zęby i godzi się z życiem na zadupiu.
To jest tak, jak pójść w Esie do Termalici.
|
Przy czym ci z Termalici mieszkaja w Tarnowie albo w Krakowie wiec nie jest zle a ten Razgrad to posrodku niczego jest.