Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8519
Stary 11.07.2025, 10:51
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Chyba największe sportowe radio na świecie, Moore (z domu w USA) mówi o Wiśle i jego planach co chce w klubie zrobić. Pisze o tym cała prasa sportowa w Polsce ...
A jakiś ****** hejter pi...sze o "mokrej szmacie". Może sprawdź jakie terminy mają na Babińskiego.
A sprawdziłeś ile subskrypcji ma ten kanał? Podpowiem: 1,7 miliona, czyli Książulo od kebabów ma więcej.
A ile wyświetleń ma wczorajsza rozmowa z Mórem? To już śmiech na sali.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując