pepe72 napisał(a):

Chyba największe sportowe radio na świecie, Moore (z domu w USA) mówi o Wiśle i jego planach co chce w klubie zrobić. Pisze o tym cała prasa sportowa w Polsce ...
A jakiś ****** hejter pi...sze o "mokrej szmacie". Może sprawdź jakie terminy mają na Babińskiego.
|
A sprawdziłeś ile subskrypcji ma ten kanał? Podpowiem: 1,7 miliona, czyli Książulo od kebabów ma więcej.
A ile wyświetleń ma wczorajsza rozmowa z Mórem? To już śmiech na sali.