Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24534
Stary 11.07.2025, 09:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Bo ten typ tak ma ze sobie przedluza wakacje. Rok temu trafil tu w polowie sierpnia. W zimowym oknie trafil pod koniec lutego. Takie rzeczy nie dzieja sie przez przypadek

I żeby nie było - kazdy jest czlowiekiem i o ile nie robi tego na czyjś koszt to jest jego sprawa. Nie przychodzil do nas nigdy zapuszczony, wiec pewnie o forme w jakis tam sposob dba

Jesli Igbekeme mial u nas 70k, teraz chcial 120, potem 90 i teraz znowu wroci do swojej bazowej pensji to na tym wszystkim najbardziej wygra Wisła.
U nas zawsze zaraz po przyjściu pierwszy skład. Więc akurat o jego przygotowanie fizyczne bym się nie martwił.

A że nie miał okazji zgrywać się z Dziedzicem i Kawałą? Swoją opinię na temat obozu już wyraziłem.

Jeśli przyjdzie (a tutaj sytuacja zmienia się jak widać z dnia na dzień) to na 99% wyjdzie ze Stalą w pierwszym składzie. Duda, Sukiennicki, Dziedzić itp. wynalazki są trzy poziomy niżej jeśli chodzi o przydatność na środku pomocy.

A jeśli nie przyjdzie to trzeba koniecznie kogoś sprowadzić.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.07.2025 o godz. 09:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując