Karherop napisał(a):

Bo ten typ tak ma ze sobie przedluza wakacje. Rok temu trafil tu w polowie sierpnia. W zimowym oknie trafil pod koniec lutego. Takie rzeczy nie dzieja sie przez przypadek
I żeby nie było - kazdy jest czlowiekiem i o ile nie robi tego na czyjś koszt to jest jego sprawa. Nie przychodzil do nas nigdy zapuszczony, wiec pewnie o forme w jakis tam sposob dba
Jesli Igbekeme mial u nas 70k, teraz chcial 120, potem 90 i teraz znowu wroci do swojej bazowej pensji to na tym wszystkim najbardziej wygra Wisła.
|
U nas zawsze zaraz po przyjściu pierwszy skład. Więc akurat o jego przygotowanie fizyczne bym się nie martwił.
A że nie miał okazji zgrywać się z Dziedzicem i Kawałą? Swoją opinię na temat obozu już wyraziłem.
Jeśli przyjdzie (a tutaj sytuacja zmienia się jak widać z dnia na dzień) to na 99% wyjdzie ze Stalą w pierwszym składzie. Duda, Sukiennicki, Dziedzić itp. wynalazki są trzy poziomy niżej jeśli chodzi o przydatność na środku pomocy.
A jeśli nie przyjdzie to trzeba koniecznie kogoś sprowadzić.