Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24533
Stary 11.07.2025, 08:49
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Igbekeme zamiast trenowac to od miesiąca jest wożono po klubach niczym po jakichś targowiskach.
Żenada.
Oczywiście skonczy w Wiśle, gdzie do gry będzie się nadawał we wrzesniu
Bo ten typ tak ma ze sobie przedluza wakacje. Rok temu trafil tu w polowie sierpnia. W zimowym oknie trafil pod koniec lutego. Takie rzeczy nie dzieja sie przez przypadek

I żeby nie było - kazdy jest czlowiekiem i o ile nie robi tego na czyjś koszt to jest jego sprawa. Nie przychodzil do nas nigdy zapuszczony, wiec pewnie o forme w jakis tam sposob dba

Jesli Igbekeme mial u nas 70k, teraz chcial 120, potem 90 i teraz znowu wroci do swojej bazowej pensji to na tym wszystkim najbardziej wygra Wisła.
Odpowiedz cytując