Merkury napisał(a):

|
W każdym razie jego statystyki sa imponujące w Wisle. Na prawdę czy my musimy cały czas wracać do tych samych zgranych kart. Praktycznie zdemontowaliśmy po sezonie cała linie pomocy a jak się okazuje następców dalej brak więc trzeba nawet wracać do tych z których zrezygnowano.
|
w samej pierwszej lidze jest kilku gosci z lepszymi statystykami lepszymi od niego ale jak nas na tych gosci nie stac to trzeba brac to co jest.
Jako przecinak sie sprawdzal, problemem chyba bylo to ze sobie zazyczyl pensje jako przecinak ktory dorzuca 10 asyst i 5 goli w sezonie.
Jesli sie ogarnal i zszedl do wymagan finansowych odpowiednich dla przecinaka bez liczb to trzeba go brac.