Jagul napisał(a):

Droździk dalej się wijesz i nie potrafisz wykazać, że ta kasa istnieje
|
Ale jaka kasa?
Odpadliśmy przecież w pierwszej rundzie, meczów nie pokazała żadna telewizja, kibiców nie było bo wakacje. Całe te puchary to tylko problem
Taki właśnie przekaz sączycie hejterki w każdym aspekcie funkcjonowania klubu. Psujecie swoimi urojeniami powietrze. Wstyd i tyle.