Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8509
Stary 10.07.2025, 21:19
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Droździk dalej się wijesz i nie potrafisz wykazać, że ta kasa istnieje
Ale jaka kasa?

Odpadliśmy przecież w pierwszej rundzie, meczów nie pokazała żadna telewizja, kibiców nie było bo wakacje. Całe te puchary to tylko problem

Taki właśnie przekaz sączycie hejterki w każdym aspekcie funkcjonowania klubu. Psujecie swoimi urojeniami powietrze. Wstyd i tyle.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując