|
Erthaler ze Slovanem gral na DP i sobie poradzIl. Wg mnie byl najlepszy na boisku.
Tym bardziej mógłby grać na 8 i przed nim Duda, ewentualnie inny pilkarz (Rodado, Duarte).
Biedny ten nasz sklad jest, ale również dlatego ze nie wiadomo czego oczekiwać po Leliveldzie, Grujicicu czy Nikaju. Zarówno mogą przepaść jak i stanowic wzmocnienie.
Jakby przyszedł solidny LO, ŚP z potencjalem i pozytywne zakończenie sprawy Rodado to byłbym zadowolony. Nie pogardzilbym też jeszcze jednym skrzydłowym do rywalizacji.
|