Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8506
Stary 10.07.2025, 13:23
Elefant napisał(a):Wyświetl post
ŁKS
Ruch
Puszcza
Lechia
GKS Katowice
Motor
Arka
Bruk-Bet
Wisła Płock
To są drużyny które awansowały w ciągu ostatnich trzech lat do ekstraklasy.
Czy któraś realizowała program rodzina na swoim i jajeczko first ?
Czy któraś realizowała program hakowania enigmy polskiej piłki, wdrażała długofalowy projekt, globalne partnerstwo i pierdyliard innych bzdetów, które słyszeliśmy i czytaliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat ?
Czy prezes któregokolwiek z tych klubów latał po tłiterach i innych mediach jak kot z pęcherzem ?
Czy któryś z tych klubów zadłużał się w tempie geometrycznym ?
Nawet jeśli gdzieś, coś to tamte kluby awansowały a my nie.


Z Obidzińskim iJażdzyńskim okupowaliśmy górną ósemkę ekstraklasy a dług spadał by rok do roku.
Ale my tworzymy projekt przyszłości, globalne partnerstwo i inne bla, bla bla. Może się uda awansować w tym sezonie, może za trzy. Słowo klucz: uda.
Nam potrzeba solidnych i znających się na rzeczy rzemieślników a nie wizjonerów.


A teraz mamy teatrzyk z Moorem. Może przyniesie doraźne korzyści a może za rok ślad po nim zaginie. Zobaczymy. A na razie jak powiedział prezes są pierwsze efekty :

Mam nadzieję, że Moore podpowie prezesowi coś ponadto co mógłby za darmo usłyszeć od randomowego kibica Wisły.
Moja podpowiedź przeciwnika na 120 lecie w patowej sytuacji Mundialu, obciążenia klubów i w ogóle to Pogoń Lwów.
To będzie mecz historyczny, sentymentalny, patriotyczny, rodzinny.. i czego więcej nam potrzeba?
Poza tym to przeciwnik na sprowadzenie którego może nas stać.
Za to na 125 lecie będziemy już mieć w chu.j kasy i nie będzie żadnych mistrzostw to zrobimy turniej: Wisła, Real, PSG, Manchester City
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 10.07.2025 o godz. 13:25.
Odpowiedz cytując