Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97251
Stary 10.07.2025, 11:43
Nie zabieram Igbekeme jego zalet, ale co jak co szwankowala u niego gra bez pilki (w szczegolnosci wychodzenie na wolne pozycje). W dodatku jego dosc mizerna gra po przeroczeniu 20 metra, że o 16 juz nie wspominajac. Byc może to wynikało z mocno defensywnego nastawienia, bo i całe życie gral glownie na 6.

Jak juz musimy godzic sie z rzeczywistością grania bez pillarza X, to trzeba szukac nowych możliwości, zresztą - życie i pilka nie znosza próżni.

Co sie tyczy powyzszego Duda raczej będzie sporo, gdyz wzgledem nawet rywalizacji na wiosne konkurencje ma sporo mniejsza.

Natomiast jesli doszlo do wymiany to Erthalera za Igbekeme i to dla mnie od tego piłkarza będzie ustalany skład w środku pola zaraz obok Carbo.

W analizowaniu co będzie po odejściu Rodado poczekam az sie to dokona. Przydaloby sie szczególnie Jopowi wiedzieć na czym sie stoi. A i zastępstwo będzie trzeba sprowadzić ASAP.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 10.07.2025 o godz. 11:47.
Odpowiedz cytując