pepe72 napisał(a):

O jest raczej złoty, a nie żółty.
Ale ja jestem bardziej ciekaw czarnych. Bo to trochę kontrowersyjne.
|
Mi sie podoba opcja ze trzeci komplet jest nazwijmy to "kolekcjonerski" i w zwiazku z tym moze byc "artystycznie wolny".
Klub moglby co sezon wspolpracowac z jakims artysta, instytucja i dac im lejce do zaprojektowania koszulki.
Takie koszulki bylyby jedyne w swoim rodzaju i w zwiazku z tym kolekcjonerskie.
Co mniej wiecej mam na mysli:
https://www.bbc.com/news/world-europe-52368010
Pescara Calcio zorganizowala konkurs dla dzieci zeby zaprojektowaly ich trzecie koszulki i wygral szescioletni chlopiec.
My moglibysmy na przykladowo poprosci dzieci z domu dziecka albo ze szitala dzieciecego. Mozna by sie na przyklad dogadac z miastem i zrobic miejski konkurs zeby mieszkanscy mogli zaprojektowac. Bylyby promocja klubu i miasta.
Musialaby by byc oczywiscie jakas komisja zeby nie bylo absolutnych farfocli jako projekty.