Jagul napisał(a):

Naprawdę jesteś idiotą.
Przecież pisałeś głąbie, że te miliony są na koncie Wisły i wyjdą w sprawozdaniach 
Pamiętam jak dziś jak kwestionowałeś słowa Kulig, że Wisła ledwie wyszła na zero po pucharach. Twierdziłeś, że nawet po spłaceniu Mandziary Wisła wyszła na duży plus.
Nawet nie musiałem daleko szukać:
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=8500
|
A kto ci głąbie powiedział, że wyszła ledwo na 0? Jedno co wiadomo to wyszła o około 1000 000 euro mniej niż można było zakładać, bo spłaciliśmy dług sprzed 20 lat. Ale idioci tobie podobni dalej wypytują gdzie jest kasa z pucharów.
Królewski kolejny raz udowodnił, że ma swój plan z którego nie musi się spowiadać takim wiecznym płaczkom jak ty i reszta lamenciarzy w tym temacie. W całej Polsce wszyscy mu gratulują, ale stadko hejterów mieniących się kibicami dalej. "powstrzymuje się z oceną", "dopytuje o szczegóły", "nie pompuje balonika"
Jesteście chłopaki żałośni...