Drozd napisał(a):

Nie gdzieś tylko w kieszeni Mandziary. Z choinki się urwałeś? .
|
Naprawdę jesteś idiotą.
Przecież pisałeś głąbie, że te miliony są na koncie Wisły i wyjdą w sprawozdaniach

Pamiętam jak dziś jak kwestionowałeś słowa Kulig, że Wisła ledwie wyszła na zero po pucharach. Twierdziłeś, że nawet po spłaceniu Mandziary Wisła wyszła na duży plus.
Nawet nie musiałem daleko szukać:
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=8500