Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8491
Stary 09.07.2025, 19:11
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie gdzieś tylko w kieszeni Mandziary. Z choinki się urwałeś? .
Naprawdę jesteś idiotą.
Przecież pisałeś głąbie, że te miliony są na koncie Wisły i wyjdą w sprawozdaniach
Pamiętam jak dziś jak kwestionowałeś słowa Kulig, że Wisła ledwie wyszła na zero po pucharach. Twierdziłeś, że nawet po spłaceniu Mandziary Wisła wyszła na duży plus.
Nawet nie musiałem daleko szukać:
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...postcount=8500
Ostatnio edytowane przez Jagul : 09.07.2025 o godz. 19:15.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując