Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8480
Stary 09.07.2025, 13:03
Mysle, ze przyjscie tego czlowieka bedzie sie wiazac ze zmianami w klubie, ktore niekoniecznie beda podobac sie kibicom.
Chlop jest od budowania produktow komercyjnych, wyciskania z pilki maksymalnego zysku.

Obawiam sie, ze zaraz mozemy miec bojkoty na trybunach "against modern football", cos jak za Bednarza tylko moze bez chuliganki na tylnym siedzeniu.

Albo co gorsza zrobi z nas klub filialny jakiegos klubu z Anglii i beda tutaj przychodzili zawodnicy na runde lub maksymalnie sezon a klub zamieni sie w drzwi obrotowe bez jakiejkolwiek tozsamosci i zzycia sie kibicow z druzyna.
Odpowiedz cytując