|
Mysle, ze przyjscie tego czlowieka bedzie sie wiazac ze zmianami w klubie, ktore niekoniecznie beda podobac sie kibicom.
Chlop jest od budowania produktow komercyjnych, wyciskania z pilki maksymalnego zysku.
Obawiam sie, ze zaraz mozemy miec bojkoty na trybunach "against modern football", cos jak za Bednarza tylko moze bez chuliganki na tylnym siedzeniu.
Albo co gorsza zrobi z nas klub filialny jakiegos klubu z Anglii i beda tutaj przychodzili zawodnicy na runde lub maksymalnie sezon a klub zamieni sie w drzwi obrotowe bez jakiejkolwiek tozsamosci i zzycia sie kibicow z druzyna.
|