Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97245
Stary 09.07.2025, 11:54
Arked napisał(a):Wyświetl post
Zmieńmy pracę, weźmy kredyt, kupmy Zjawińskiego. A na serio to przydałaby się jakaś analiza w liczbach jak to z tymi naszymi dośrodkowaniami wygląda w porównaniu do innych drużyn. Ilość, skuteczność, nadawcy i odbiorcy piłek. Na oko to wygląda na bezproduktywne wrzucanie kiepskiej jakości, ale ten sposób gry często tak po prostu wygląda. Ostatecznie to gra liczb.
Jedyna statystyka ktora znalazlem to gole po glowkach poszczegolnych zespolow.
https://www.transfermarkt.pl/betclic...saison_id=2024

Dwa pierwsze, ktore uzyskaly awans maja najwiecej. Rodado strzelil 4 gole z glowy.

Niestety nie mam mozliwosci znalezc informacji na temat jaki procent naszych dosrodkowan dolatuje do adresata.
Nie mam tez informacji ile asyst lub asyst drugiego stopnia po zagraniu glowa mial taki Podlinski czy Zjawinski.

Mozna - jesli sie ktos lubi katowac - wlaczyc sobie powtorke jakiegos meczu z dolem tabeli gdzie finalnie stracilismy punkty. To taki szablon. W tych meczach dosrodkowan bylo po kilkadziesiat a nie udalo sie wykorzystac zadnego.
Odpowiedz cytując