|
Zmieńmy pracę, weźmy kredyt, kupmy Zjawińskiego. A na serio to przydałaby się jakaś analiza w liczbach jak to z tymi naszymi dośrodkowaniami wygląda w porównaniu do innych drużyn. Ilość, skuteczność, nadawcy i odbiorcy piłek. Na oko to wygląda na bezproduktywne wrzucanie kiepskiej jakości, ale ten sposób gry często tak po prostu wygląda. Ostatecznie to gra liczb.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|