Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8476
Stary 09.07.2025, 11:17
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
(...)
nie uważam stadionu za centralną część tych planów, bardziej głośno myślę ile furtek otwiera współpraca z Moore'em

ale odpowiem jak to wygląda w Kadyksie: przez czas trwania wspomnianej bezpłatnej dzierżawy koszty za "nadzwyczajne" wydatki będzie ponosić Cadiz jako klub, a rachunek wystawiać spółka Nomadar
Odpowiedz cytując