stary dziad napisał(a):

nie uważam stadionu za centralną część tych planów, bardziej głośno myślę ile furtek otwiera współpraca z Moore'em
ale odpowiem jak to wygląda w Kadyksie: przez czas trwania wspomnianej bezpłatnej dzierżawy koszty za "nadzwyczajne" wydatki będzie ponosić Cadiz jako klub, a rachunek wystawiać spółka Nomadar
