Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8475
Stary 09.07.2025, 10:47
Watts napisał(a):Wyświetl post
ja nie wiem, ale myślę że warto od czasu do czasu sobie przypomnieć, że Wisła dla Jarka nie jest celem, tylko środkiem
Niestety ale patrząc na różne aspekty ta hipoteza wydaje się być trafna.

Watts napisał(a):Wyświetl post
scenariusz hiszpański to założenie spółki w której zarządzie są Moore i wiceprezes Cadiz (oraz przedsiębiorca z branży "nowych technologii") Contreras, która w opcji minimum będzie sama zarabiała na darmowej dzierżawie miejskiego stadionu i eventach, w których będzie mogła wykorzystywać nazwę i znak Cadiz CF
No na pewno miasto nie da stadionu za darmo.
Biorąc pod uwagę, że Prezesek we wczorajszym wywiadzie zdradził taktykę swoich obecnych rozmów co do opłat (cytuję-instrumentalne wygenerowanie problemu aby podnieść rangę rozmów), to raczej nie panuje tam ( w magistracie) najlepszy klimat co do porozumienia.

Oczywiście, mogę sobie wyobrazić, iż zawrą umowę i Wisła będzie operatorem stadionu.
Ale za to trzeba będzie płacić rocznie parę dobrych milionów.
I teraz pytanie-skąd ta kasa ma pochodzić?
Na pewno nie od Prezeska bo ten jej nie ma.
Odpowiedz cytując