Watts napisał(a):

|
ja nie wiem, ale myślę że warto od czasu do czasu sobie przypomnieć, że Wisła dla Jarka nie jest celem, tylko środkiem
|
Niestety ale patrząc na różne aspekty ta hipoteza wydaje się być trafna.
Watts napisał(a):

|
scenariusz hiszpański to założenie spółki w której zarządzie są Moore i wiceprezes Cadiz (oraz przedsiębiorca z branży "nowych technologii") Contreras, która w opcji minimum będzie sama zarabiała na darmowej dzierżawie miejskiego stadionu i eventach, w których będzie mogła wykorzystywać nazwę i znak Cadiz CF
|
No na pewno miasto nie da stadionu za darmo.
Biorąc pod uwagę, że Prezesek we wczorajszym wywiadzie zdradził taktykę swoich obecnych rozmów co do opłat (cytuję-instrumentalne wygenerowanie problemu aby podnieść rangę rozmów), to raczej nie panuje tam ( w magistracie) najlepszy klimat co do porozumienia.
Oczywiście, mogę sobie wyobrazić, iż zawrą umowę i Wisła będzie operatorem stadionu.
Ale za to trzeba będzie płacić rocznie parę dobrych milionów.
I teraz pytanie-skąd ta kasa ma pochodzić?
Na pewno nie od Prezeska bo ten jej nie ma.