pepe72 napisał(a):

Jakby do Wisły przyszedł Messi to byś narzekał, że prawy napastnik i tylko 1,70 cm. 
Piłka nożna to nie koszykówka więc wzrost napastnika nie jest najważniejszy.
|
O czym świadczą tysiące wrzutek w pole karne naszych skrzydłowych, które potem nie docierają do Rodado.